8 скликання (2 сесія): Про затвердження Порядку використання службових автомобілів Червоненської селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

ІІ сесія VIII скликання

від 17 грудня 2020 року                                                                      № 30

Про затвердження Порядку використання
службових автомобілів
Червоненської селищної ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003р. № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами», з метою раціонального використання службового автотранспорту Червоненської селищної ради, економного витрачання бюджетних коштів, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок використання службових легкових автомобілів Червоненської селищної ради відповідно додатка № 1 даного рішення.

2. Затвердити список посадових осіб виконавчого апарату селищної ради та посадових осіб, яким дозволяється користуватися службовим автотранспортом у вихідні, святкові та неробочі дні для виконання невідкладної і непередбачуваної роботи відповідно до повноважень, покладених на органи місцевого самоврядування згідно з чинним законодавством відповідно додатка № 2 даного рішення.

3. Посадовим особам, які використовують службовий автотранспорт, забезпечити виконання цього рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою

Селищний голова                                                                        Юрій ЯЩУК

Додаток № 1

до рішення селищної ради

II сесії VIII скликання

від 17.12.2020 року № 30

ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБОВИХ АВТОМОБІЛІВ

ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

І. Загальні положення

1. Червоненська селищна рада використовує службовий автотранспорт - легкові автомобілі:

• ВАЗ 2107, державний номер АМ 7419 АС;
  • ЗАЗ 110217, державний номер 01209 ВА.

2.Утримання транспортних засобів проводиться в рамках виділених коштів на їх експлуатацію у бюджеті Червоненськох селищної ради на відповідний період.

ІІ. Використання службових автомобілів

1. Порядок використання службових легкових автомобілів селищної ради (далі – Порядок) розроблено на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», зі змінами, з метою раціонального використання службового автотранспорту, економного витрачання бюджетних коштів.

2. Обслуговування посадових осіб Червоненської селищної ради та її структурних підрозділів службовими легковими автомобілями та їх утримання, здійснюється в межах встановлених лімітів та асигнувань, передбачених у кошторисах.

3. За дотриманням порядку використання службового автотранспорту  визначається відповідальна особа. За кожною транспортною одиницею закріплюється відповідальна особа із складу керівників, в розпорядженні якої знаходиться транспортний засіб.

4. Право на керування автомобілем має водій, який відноситься до працівників, що здійснюють обслуговування селищної ради, має відповідне посвідчення на право керування транспортним засобом, та медичну довідку відповідного зразка. В разі відсутності водія,службовим автомобілем можуть управляти посадові особи Червоненської селищної ради за розпорядженням селищного голови.

5. Службовий автотранспорт використовується посадовими особами селищної ради виключно для цілей, пов’язаних зі службовою діяльністю ради відповідно до діючих норм законодавства, регулюючих порядок використання службового автотранспорту та цього Порядку.