Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (2 сесія): Про затвердження Порядку використання службових автомобілів Червоненської селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

ІІ сесія VIII скликання

від 17 грудня 2020 року                                                                      № 30

 

Про затвердження Порядку використання
службових автомобілів
Червоненської селищної ради

 

     Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003р. № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами», з метою раціонального використання службового автотранспорту Червоненської селищної ради, економного витрачання бюджетних коштів, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок використання службових легкових автомобілів Червоненської селищної ради відповідно додатка № 1 даного рішення.

2. Затвердити список посадових осіб виконавчого апарату селищної ради та посадових осіб, яким дозволяється користуватися службовим автотранспортом у вихідні, святкові та неробочі дні для виконання невідкладної і непередбачуваної роботи відповідно до повноважень, покладених на органи місцевого самоврядування згідно з чинним законодавством відповідно додатка № 2 даного рішення.

3. Посадовим особам, які використовують службовий автотранспорт, забезпечити виконання цього рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою


 

 

Селищний голова                                                                        Юрій ЯЩУК

 

 

Додаток № 1

до рішення селищної ради

II сесії VIII скликання

від 17.12.2020 року № 30

 

ПОРЯДОК

 ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБОВИХ АВТОМОБІЛІВ

 ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

 

І. Загальні положення

 

1. Червоненська селищна рада використовує службовий автотранспорт - легкові автомобілі:

  • ВАЗ 2107, державний номер АМ 7419 АС;
  • ЗАЗ 110217, державний номер 01209 ВА.

2.Утримання транспортних засобів проводиться в рамках виділених коштів на їх експлуатацію у бюджеті Червоненськох селищної ради на відповідний період.

 

ІІ. Використання службових автомобілів

 

1. Порядок використання службових легкових автомобілів селищної ради (далі – Порядок) розроблено на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», зі змінами, з метою раціонального використання службового автотранспорту, економного витрачання бюджетних коштів.

2. Обслуговування посадових осіб Червоненської селищної ради та її структурних підрозділів службовими легковими автомобілями та їх утримання, здійснюється в межах встановлених лімітів та асигнувань, передбачених у кошторисах.

3. За дотриманням порядку використання службового автотранспорту  визначається відповідальна особа. За кожною транспортною одиницею закріплюється відповідальна особа із складу керівників, в розпорядженні якої знаходиться транспортний засіб.

4. Право на керування автомобілем має водій, який відноситься до працівників, що здійснюють обслуговування селищної ради, має відповідне посвідчення на право керування транспортним засобом, та медичну довідку відповідного зразка. В разі відсутності водія,службовим автомобілем можуть управляти посадові особи Червоненської селищної ради за розпорядженням селищного голови.

5. Службовий автотранспорт використовується посадовими особами селищної ради виключно для цілей, пов’язаних зі службовою діяльністю ради відповідно до діючих норм законодавства, регулюючих порядок використання службового автотранспорту та цього Порядку.

6. Водіям автомобілів забороняється допускати до управління автомобілем сторонніх осіб.

7. Право керування службовим легковим автомобілем має право селищний голова у разі наявності відповідних документів, на період відпустки оновного працівника.

8. Керівник та водій, за яким закріплений службовий легковий автомобіль, повинні дотримуватись використання лімітів палива і мастильних матеріалів.

Норми витрат пального та мастильних матеріалів на службові легкові автомобілі Червоненської селищної ради встановлюються відповідно до Норм списання палива на автомобільному транспорті, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 10.02.1998р. за № 43 та технічних характеристик відповідних транспортних засобів:

  • ВАЗ-2107 - 9,4 л. бензину, або 11,0 л. газу нафтового на100 км. пробігу;
  • ЗАЗ 110217 - 6,4 л. бензину, або 8,0 л. газу нафтового на 100 км. пробігу; 

9. Збільшення ліміту використання палива допускається за розпорядженням голови.

Наднормове безпідставне списання ПММ списується за рахунок винних осіб.

10. Користування службовими легковими автомобілями селищної ради у вихідні та святкові дні, а також відрядження, які перевищують 200 кілометрів, здійснюються на підставі розпорядження селищного голови. У разі поїздок посадової особи, в розпорядження якої надано автомобіль, що не перевищує 200 кілометрів, дозвіл керівника на користування автомобілем не потрібен.

11. Підставою для відрядження є розпорядження селищного голови.

12. Документом обліку транспортної роботи автомобіля є подорожній лист. Виїзд автомобіля без подорожнього листа забороняється.

13. Після кожної поїздки посадова особа, в розпорядження якої надано автомобіль, в подорожньому листі водія підтверджує особистим підписом час закінчення обслуговування.

14. За своєчасність проведення техогляду автомобіля, технічний стан автомобіля, забезпечення його безпечної експлуатації, відповідно до інструкції з експлуатації, чистоту його утримання несе відповідальність водій автомобіля. Про необхідність проведення технічного огляду,та при потребі проведення ремонту, заміни вузлів та механізмів транспортного засобу водій повідомляє керівника, в розпорядженні якого знаходиться транспортний засіб.

15. Списання пального та мастильних матеріалів проводиться бухгалтерією Червоненської селищної ради у межах норм, на підставі подорожніх листів, згідно з пробігом автомобіля. Відповідальним за оформлення та реєстрацію подорожніх листів призначається працівник бухгалтерії відповідно до посадової інструкції.

 

ІІІ. Відповідальність за порушення при використанні автомобіля

 

1. У випадку порушення встановленого порядку використання службового автомобіля проводиться службове розслідування для встановлення винних осіб.

2. Водій, причетний до дорожньо-транспортної пригоди повинен діяти відповідно до Правил дорожнього руху України.

3. Особа, винна у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди при використанні службового автомобіля селищної ради, несе відповідальність у відповідності до чинного законодавства України.

 

Секретар ради                                                                   Неля БЕЗНОСКО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора