Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність Червоненської ОТГ (60 сесія)

Андрушівського району  Житомирської області

Шістдесята сесія                                                                   сьомого скликання

від  23.09. 2020 року

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна

у комунальну власність Червоненської ОТГ

Керуючись ст. 142 Конституції України, п.30 ч.1 ст.26, статтями 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзац 2,3,4 п.10 Прикінцевих положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Андрушівського району, а саме: нежитлова будівля з господарськими будівлями та спорудами за адресою: смт. Червоне пр. Базарний, 6, у якій розміщений структурний підрозділ Аптека № 50 КП «Андрушівська центральна районна аптеки № 48 Андрушівської районної ради».

2. Уповноважити селищного голову Червоненської селищної ради Житомирської області направити клопотання та дане рішення до Андрушівської районної ради Житомирської області для прийняття рішення про передачу майна зазначеного в пункті 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                Юрій ЯЩУК