Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження Програми зайнятості населення на території Червоненської селищної ради Андрушівського району на 2018 рік

Червоненська селищна рада

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять дев’ята сесія                                                       сьомого скликання

 

Від  22 лютого  2018 року

 

Про затвердження Програми

зайнятості населення на території

Червоненської селищної ради

Андрушівського району на 2018 рік

 

        Керуючись п.22 ст. 26, ст.ст.61,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно ст.31 Закону України «Про зайнятість населення», ПКМ №175 від 20.03.2013р. «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», при необхідності організації та залучення громадян до громадських робіт на 2018 рік, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1.  Затвердити Програму зайнятості населення на території Червоненської селищної ради Андрушівського району на 2018 рік (додається).

 

      2.  Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік:

  

      2.1.  Виділити кошти в сумі 340655,00 грн. (триста сорок тисяч шістсот п’ятдесят п’ять гривень) для фінансування організації громадських робіт при залученні зареєстрованих безробітних.

 

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                          Ю.В.Ящук