Житомирська область, Бердичівський район

Про утворення виконавчого комітету Червоненської селищної ради, визначення його кількісного складу (1 проєкт)

Червоненська селищна рада

Житомирської області

І сесія VIII скликання

Друге пленарне засідання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від  07 грудня 2020 року                                                                                № 17

Про утворення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради,

визначення його кількісного складу

Керуючись ст. 25,  п. 3 ч. 1 ст. 26, пп. 5 п. 4 ст. 42, п. 2 ст. 51, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозицію селищного голови Ящука Юрія Валентиновича щодо визначення кількісного складу виконавчого комітету Червоненської селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити виконавчий  комітет Червоненської селищної ради на строк повноважень Червоненської селищної ради восьмого скликання

2. Визначити кількісний склад виконавчого комітету Червоненської селищної ради в кількості 14 членів.

3. Виконавчому комітету Червоненської селищної ради здійснювати свою діяльність у відповідності до чинного законодавства, Регламенту Червоненської селищної ради VІІІ скликання.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Селищний голова Юрій  ЯЩУК