Про затвердження проектів, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури (44 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Сорок четверта позачергова сесія                                                           сьомого скликання

від  12 червня  2019 року

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,10 Закону України «Про добровільне об’єднання громадян»,ч.3 п.5 та ч. 4 п.6 «Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 року №200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», враховуючи рекомендації постійних комісій Червоненської селищної ради, селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект, який може реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад:

• «Будівництво системи водопостачання південної частини смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області».

2. Відділу економічного розвитку, інвестицій та інформації підготувати проектну заявку та інші супровідні документи для погодження проектів в Житомирській ОДА та Міністерстві регіонального розвитку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                                         Ящук Ю.В.