Про умови оплати праці селищного голови (28 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Двадцять восьма сесія                                                                                                сьомого скликання

від 21 грудня 2017 року

Про умови оплати праці селищного голови

Заслухавши інформацію головного бухгалтера селищної ради Журбіцької С.В. про оплату праці селищного голови та спеціалістів селищної ради, керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ», додатком №50 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 року № 700 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268» «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури судів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 № 34 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2009 № 504 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.1993 № 1049 «Про надбавки за вислугу років для працівників органів виконавчої служби», враховуючи Положення про преміювання та пропозицій депутатів селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Встановити посадовий оклад Червоненському селищному голові отг  Ящуку Ю. В. з 01.01.2018 року. в сумі 5100,00 грн.

2. Встановити до посадового окладу надбавку за ранг в сумі 110 грн. враховуючи, що рішенням третьої сесії першого скликання  Червоненської селищної ради від  25.12.2015 року селищному голові присвоєно 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

3. Встановити надбавку за вислугу років:

• з 01.01.2018 в розмірі 15 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, враховуючи, що станом на 01.01.2018 року Ящук Ю. В. має стаж посадової особи місцевого самоврядування понад 7 років.

4. Встановити щомісячно надбавку в розмірі 50% до посадового окладу за високі досягнення в праці або виконання особливо важливої роботи.

5. Преміювати щомісячно селищного голову Ящука Ю. В. у 2018 році відповідно до його особистого вкладу у загальні результати роботи в розмірі  100 % посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах фонду оплати праці.

6. Виплачувати селищному голові Ящуку Ю.В. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

7. Взяти до відома, що селищному голові надано право:

• встановлювати в межах фонду оплати праці надбавку працівникам апарату селищної ради в розмірі до 50%  посадового окладу за високі досягнення в праці або виконання особливо важливої роботи;
  • здійснювати щомісячно преміювання працівників селищної ради відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних, професійних свят та ювілейних дат за рахунок фонду оплати праці  та економії коштів на оплату праці;
  • надавати працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати згідно діючого законодавства.

8. Взяти до відома, що в разі відсутності селищного голови надано право секретарю селищної ради здійснювати преміювання та надавати матеріальні допомоги працівникам.

9. Виплату премій, надання матеріальних допомог проводити в межах затвердженого фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

10. Вважати такими, що втратили чинність з 01.01.2018 року рішення 17 сесії другого пленарного засідання від 29.12.2016 року «Про умови оплати праці селищного голови» та 22 сесії від 21 червня 2017 року «Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії другого пленарного засідання від 29.12.2016 року «Про умови оплати праці селищного голови».

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва,земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                               Ю.В. Ящук