Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2018 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять сьома позачергова сесія                                                                             сьомого скликання

від 9 жовтня 2018 року

Про затвердження Програми фінансової

підтримки комунального некомерційного

підприємства «Амбулаторія загальної практики

-сімейної медицини» Червоненської селищної ради

на 2018 рік

З метою забезпечення ефективного функціонування комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради, відповідно ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»Червоненської селищної ради на 2018 рік, що додається.

2. Фінансовому відділу Червоненської селищної ради забезпечити фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2018 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                       Ю.В.Ящук