Про внесення змін до рішення 14 сесії І скликання щодо затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області»

Андрушівського району Житомирської області

Шістнадцята позачергова сесія                                                                                  першого скликання

від 16 грудня 2016 року

Про внесення змін до рішення

14 сесії І скликання щодо

затвердження проектно-кошторисної

документації проекту «Реконструкція

вуличного освітлення в с. Крилівка

Андрушівського району

Житомирської області»

На підставі ст. 71 Бюджетного Кодексу України, керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 8.4 ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013р. № 293 та згідно з експертним висновком від 16 грудня 2016 року.

Враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію проекту з реконструкції вуличного освітлення в с. Крилівка,  враховуючи результати експертизи, загальною вартістю проекту вважати 378,02986 тис. грн. (експертний звіт додається).

1. Головному бухгалтеру здійснити видатки пов’язані з фінансуванням проекту.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                              Ю.В. Ящук