8 скликання (11 сесія): Про утворення віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Червоненської селищної ради та визначення уповноважених осіб

Червоненська селищна рада

Житомирської області

XІ сесія   VIII скликання

від 20 серпня 2021 року                                                                        № 267

Про утворення віддалених робочих місць Центру надання

адміністративних послуг Червоненської

селищної ради та визначення уповноважених осіб

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись ст.25, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 №118 «Про затвердження Примірного Положення про центр надання адміністративних послуг», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, з метою створення належних умов для отримання адміністративних послуг фізичними особами, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів місцевого самоврядування, покращення якості надання адміністративних послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити віддалені робочі місця Центру надання адміністративних послуг Червоненської селищної ради в кількості 6 одиниць за адресами:

1. вул. Молодіжна, 2б, с. Великі Мошківці, Житомирська область;
  2. вул. Миру, 1, с. Глинівці, Житомирська область;
  3. вул. Бердичівська, 1, с. Забара, Житомирська область;
  4. вул. Набережна, 2, с. Котівка, Житомирська область;
  5. вул. Гагаріна, 2а, с. Крилівка, Житомирська область;
  6. вул. Клубна, 3, с. Малі Мошківці, Житомирська область.

2. Затвердити графік роботи віддалених робочих місць (додаток 1).

3. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця (додаток 2).

4. Уповноважити старост на здійснення підготовки документів (за винятком документів фінансового характеру), необхідних жителям громади для пред’явлення у відповідні місцеві органи виконавчої влади та територіальні органи центральних органів виконавчої влади, з метою отримання адміністративних послуг, а також на надання адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця.

5. Уповноважити працівників Центру надання соціальних послуг Червоненської селищної ради на надання адміністративних послуг соціальної сфери.

6. Відділу «Центр надання адміністративних послуг» (Савенко О.Ю.) забезпечити надання методичної та іншої допомоги віддаленим робочим місцям Центру надання адміністративних послуг селищної ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК

до рішення ради № 267

від 20.08.2021р.

Графік роботи

Понеділок: з 08.00 - до 12.00 год.

Вівторок: з 08.00 - до 12.00 год.

Середа: з 08.00 - до 12.00 год.

Четвер: з 08.00 - до 12.00 год.

П’ятниця: з 08.00 - до 12.00 год.

Субота, неділя: вихідні дні.

Віддалені робочі місця працюють без перерви на обід