Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят п’ята позачергова  сесія                                                                  сьомого  скликання

від 01 квітня 2020 року

Про надання дозволу

на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів керуючись  ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянам дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки які розташовані в межах населених пунктів згідно додатка № 1 даного рішення.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проект землеустрою на площу, що вказана в додатку № 1 даного рішення.

3. Встановити термін дії наданого дозволу даного рішення на період 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення.

4. У випадку, коли громадяни, кому надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у відповідності даного рішення не надасть у вказаний термін погоджену документацію із землеустрою на затвердження до Червоненської селищної ради, дозвіл вважатиметься анульованим.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                                   Юрій ЯЩУК

ДОДАТОК № 1

до рішення п’ятдесят п’ятої позачергової   сесії

сьомого скликання  від 01.04. 2020р.

СПИСОК

громадян, яким надано дозвіл   на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства:

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки

Орієнтовна площа земельної ділянки

Прохневська Ангеліна Русланівна

смт. Червоне вул. Матросова

0,4500га.

Колонтаєва Олена Олександрівна

смт. Червоне вул. Східна

0,0500га.