Про умови оплати праці селищного голови (40 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Сорокова сесія                                                                                          сьомого скликання

від 22 грудня 2018 року

Про умови оплати праці

селищного голови

Керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ», додатком №50 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 року № 700 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 » «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури судів та інших органів», селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Встановити селищному голові Ящуку Юрію Валентиновичу щомісячно на 2019 рік  в межах фонду оплати праці надбавку в розмірі 50% до посадового окладу за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  2. Преміювати селищного голову щомісячно у 2019 році відповідно до його особистого вкладу у загальні результати роботи в розмірі 100 % посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах фонду оплати праці.
  3. Виплачувати селищному голові Ящуку Ю.В. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.
  4. Взяти до відома, що в разі відсутності селищного голови надано право секретарю селищної ради здійснювати преміювання та надавати матеріальні допомоги працівникам.
  5. Виплату премій, надання матеріальних допомог проводити в межах затвердженого фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.
  6. Вважати таким, що втратило чинність з 01.01.2019 року  рішення  28 сесії  від 21.12.2017 року «Про умови оплати праці селищного голови».
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                      Ю.В. Ящук