Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 сесія): Про деякі питання оренди майна

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від 10 червня 2021 року                                                                                № 190

 

 

Про деякі питання оренди майна

 

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Тимчасово, до моменту затвердження сесією селищної ради Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади:

1.1. встановлювати за рішенням сесії Червоненської селищної ради річну орендну плату за оренду нерухомого майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади у розмірі 1 (одна) гривня наступним орендарям:

1.1.1. органам державної влади, органам місцевого самоврядування, іншим установам та організаціям, які повністю фінансуються за рахунок державного або місцевих бюджетів;

1.1.2. державним та комунальним закладам охорони здоров'я, які утримуються за рахунок державного або місцевих бюджетів;

1.1.3. яким за окремими законами України надаються гарантії безоплатного користування будівлями, спорудами, приміщеннями, а також їх окремими частинами, та іншим майном, необхідним для здійснення їх статутної діяльності.

1.2. застосовувати до договорів оренди, строк дії яких продовжується відповідно до абзацу четвертого частини сьомої статті 18 Закону, орендні ставки встановлені Методикою розрахунку і порядком використання плати за оренду комунального майна, затвердженою рішенням тридцять другої сесії Червоненської селищної ради  сьомого скликання від 13.06.2018 року «Про оренду комунального майна Червоненської селищної ради», що не суперечать Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна.

2. Затвердити Примірний договір оренди нерухомого (або іншого окремого індивідуально визначеного) майна, що належить до комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади згідно з додатком 1.

3. Встановити, в разі передачі в оренду майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади без проведення аукціону для розміщення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, інших установ і організацій діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевого бюджету з метою службового користування, як виняток, право орендаря сплачувати авансовий внесок протягом 10 робочих днів з дня укладення договору та не сплачувати забезпечувальний депозит.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада.

 

 

 

Секретар ради                                                                                    Неля БЕЗНОСКО

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення