Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про укладення договору за програмою "Доступні ліки" із ФОП Мриглод О.М.

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять сьома позачергова сесія                                                                            сьомого скликання

від 09 жовтня 2018 року 

 

Про укладення договору за програмою 
"Доступні ліки" із ФОП Мриглод О.М.  

 

     Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.47 ч.1 ст.2, ч.3 ст.10 Бюджетного кодексу України, Порядком відшкодування вартості лікарських засобів, затвердженим постановою КМУ від 17.03.2017 р. № 152 "Про забезпечення доступності лікарських засобів", постановою КМУ від  23.01.2015 р. № 11 "Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам", постановою КМУ від  09.11.2016р. № 863 " Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів", Наказ МОЗ України від 25.03.2017 р. № 326 "Про затвердження форми примірного договору про відшкодування витрат, понесених у зв'язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується", розглянувши лист ФОП Мриглод О.М. про укладення договору про відшкодування витрат, понесених у зв'язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується, враховуючи висновок постійних комісій селищної ради,  селищна рада 

 

ВИРІШИЛА:

1. Укласти договір про відшкодування витрат, понесених у зв'язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується між розпорядником бюджетних коштів за державною програмою повного або часткового відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет 2 типу, бронхіальну астму, а також лікарських засобів, що використовуються під час трансплантації у доопераційний та післяопераційний періоди Червоненською селищною радою та  суб'єктом господарювання, який проводить господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами ФОП Мриглод Ольгою Михайлівною.


2. Селищному голові Ящуку Ю.В. підписати договір про відшкодування витрат, понесених у зв'язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується відповідно до примірного договору. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи. 

 

 

Селищний голова                                                                                  Ю.В.Ящук