Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги громадянам ОТГ

Об’єднаної територіальної громади

Андрушівського району Житомирської області

Третя сесія                                                                                                         першого скликання

від 25 грудня 2015 року

Про затвердження Положення про надання

одноразової грошової допомоги громадянам ОТГ

У зв'язку з необхідністю, керуючись Бюджетним кодексом України, ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відзначення святкових і пам’ятних дат та надання матеріальних допомог :

1. Затвердити Положення про надання одноразової допомоги громадянам ОТГ у 2016 році. /додається/

2. Фінансування витрат на реалізацію визначених заходів, подій здійснювати при наявності коштів у селищному бюджеті ОТГ.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                    Ю.В. Ящук

рішенням 3 сесії І скликання

від 25.12.2015 року

П О Л О Ж Е Н Н Я

про надання одноразової допомоги громадянам ОТГ

Дане Положення розроблене у відповідності до Бюджетного кодексу України, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні„, інших законодавчих актів

1.  Одноразова грошова допомога за рахунок інших видатків (КТ КВК 090412  КЕКВ 2730) селищного бюджету ОТГ до 1000 гривень надається, як правило, один раз на рік на сім’ю, громадянам, громадським організаціям у таких випадках :

• постраждалим від стихійного лиха, пожеж;
  • багатодітним, неповним сім’ям;
  • дітям–інвалідам ;
  • для лікування, оздоровлення;
  • одиноким громадянам похилого віку;
  • сім’ям, що втратили годувальника ;
  • малозабезпеченим непрацездатним верстам населення ;
  • підтримка обдарованих дітей та молоді;
  • до Дня Перемоги ;
  • відзначення учасників бойових дій на території інших держав;
  • міжнародного дня інвалідів ;

- міжнародного дня громадян похилого віку, день ветерана;

- сім’ям мобілізованих жителів отг та учасникам АТО;

- до ювілейних днів народження  /90,95,100 років/;

- в інших вкрай необхідних випадках ;

- допомога на поховання безхатченкам, соціально незахищеним громадянам об’єднаної територіальної громади.

2. Грошова допомога громадянам та громадським організаціям може надаватись згідно рішення виконкому селищної ради до 1000 /одна тисяча/ гривень:

3. Клопотання або заява про надання допомоги повинно містити чітку, переконливу аргументацію щодо її необхідності.

4. Вказана грошова допомога надається з врахуванням матеріально-побутових умов проживання громадян при наявності актів комісійного обстеження, завірених членами виконкому.

5. Матеріальна допомога понад 1000 /одна тисяча/ грн. виділяється за рішенням селищної ради.

6. Максимальний розмір атеріальної допомоги 10000 /десять тисяч/ гривень надається громадянам онкохворим та  громадянам з іншими тяжкими хворобами, для проведення складних операцій при наявності підтверджуючих документів з медичних установ та проведення реабілітаційного лікування після складних операцій.

Секретар ради                                                                                             Г.І. Козиренко