Про внесення змін до договорів оренди та укладення додаткової угоди (41 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

КОАТУУ 1820355600

Сорок перша сесія                                                                  сьомого  скликання

Від 25 лютого 2019 рік

Про внесення змін

до договорів оренди

та укладення додаткової угоди

Заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника першої категорії селищної ради Шевцова В.О. та розглянувши заяву  ПВКФ «Тетерів-2» в особі директора Костевського Ігоря Леонідовича про внесення змін до договору оренди та укладання додаткової угоди, у зв’язку з затвердженням технічної документації та вступу в дію з 01.01.2019р. нової нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Глинівці, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи,   керуючись ст.12 Земельного Кодексу України ст. 33 Закону України «Про оренду землі» законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна  рада

Вирішила:

1. Надати згоду на укладення додаткової угоди та внесення змін до договору оренди земельної ділянки № б/н від 11.04.2012 року, кадастровий номер земельної ділянки 1820382800:01:002:0079, яка розташована за адресою с. Глинівці вул. Шкільна № 3.

2. У договорі оренди землі № б/н від 11.04.2012р. в абзаці першому слова «Глиновецька сільська рада Андрушівського району Житомирської області в особі сільського голови Тетерук Валентини Федорівни» змінити на слова «Червоненська селищна рада в особі селищного голови Ящука Юрія Валентиновича».

3. В пункті 5 цифри «38900,54» змінити на цифри «464177,39».

4. В пункті 9 цифру «3%» змінити на цифру «5%», цифри «38900,54» змінити на цифри «464177,39», та цифри «1167,01» змінити на цифри «23208,87»

5. В реквізитах сторін змінити Орендодавця на Червоненську селищну раду.

6. Всі інші пункти договору оренди землі залишити без змін.

7. ПВКФ «Тетерів-2» в особі директора Костевського І.Л. провести державну реєстрацію додаткової угоди до договору оренди землі в термін передбачений чинним законодавством України.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                        Ю.В.Ящук