Про затвердження відповідального за здійснення авторського нагляду під час виконання робіт з капітального ремонту дороги в с. Глинівці по вулиці Садовій та провулку Садовому

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята позачергова сесія                                                                                    першого скликання

від 25 серпня  2016 року

Про затвердження відповідального

за здійснення авторського нагляду

під час виконання робіт з капітального

ремонту дороги в с. Глинівці

по вулиці Садовій та провулку Садовому

Згідно з ст. 25 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури», а саме Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити відповідальним за здійснення авторського нагляду  Кравця Івана Михайловича,  який є автором проекту і відповідно до законодавства має першочергове право здійснювати контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт проекту та фіксувати результати нагляду у встановленому порядку.
  2. У разі виявлення порушень або відхилень у роботі підрядної організації, відповідальний  за авторський нагляд повинен повідомити замовника та відповідні інспекції державного архітектурно-будівельного контролю для вжиття ними заходів згідно із законодавством.
  3. У разі виявлення порушень або відхилень у роботі підрядної організації, відповідальний за авторський нагляд повинен повідомити замовника та відповідні інспекції державного архітектурно-будівельного контролю для вжиття ними заходів згідно із законодавством.

Селищний голова                                                   Ю.В. Ящук