Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження офіційного Веб-сайту Червоненської селищної ради (53 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

П'ятдесят третя сесія                                                                 сьомого скликання

від 20.02. 2020 року

 

Про затвердження офіційного

Веб-сайту Червоненської селищної ради

 

 

 

     З метою створення дієвої системи оприлюднення інформації про роботу селищної ради, підвищення  ефективності та прозорості її діяльності, забезпечення впливу на процеси, які відбуваються на території ради та для власного розміщення проєктів нормативно-правових актів, рішень органу місцевого самоврядування, на підставі ст. 5 Законів України від 13 січня 2011 року № 2939-УI “Про доступ до публічної інформації”,  статті 26 Закону України від 21 травня 1997 року   № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 1302 від 29 серпня 2002 р. “Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості в діяльності органів виконавчої влади”, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити офіційний Веб-сайт Червоненської селищної ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет  – за адресою https://chervonenska-gromada.gov.ua.

2. Затвердити Положення про офіційний Веб-сайт Червоненської селищної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет (додається).

3. Призначати відповідальним за внесення даних до Веб-сайту спеціаліста з інформаційних технологій (Головач П.В.)

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти та економічного відділу (Степанчук Ю.О.).

 

 

Селищний  голова                                                                      Юрій ЯЩУК

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення 53 сесії селищної ради

від 20.02.2020 року 

 

 

 

Положення

про офіційний Веб-сайт Червоненської селищної ради

в глобальній інформаційній мережі Інтернет

 

1. Загальне положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Конституції України, Законів України “Про інформацію”, “Про захист інформації в автоматизованих системах”, “Про державну таємницю”, “Про авторське право і суміжні права”; Указів Президента України від 31.07.2000 №928/2000 “Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі в Україні”, від 01.08.2002 №683/2002 “Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”, від 31.07.2004/2004 №854 “Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”; постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.
Веб-сайт Червоненської селищної ради (далі – веб-сайт) – це сукупність програмних та технічних засобів з визначеною адресою в мережі Інтернет

https://chervonenska-gromada.gov.ua разом з інформаційними ресурсами, які перебувають у розпорядженні Червоненської селищної ради та забезпечують доступ юридичних і фізичних осіб до цих інформаційних ресурсів.
1.2. Веб-сайт є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності селищної ради, постійних комісій,  депутатів селищної ради, надання інформаційних послуг громадськості, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов’язаних з діяльністю Червоненської селищної ради.

1.3. Веб-сайт функціонує відповідно до чинного законодавства України.
1.4. Веб-сайт не може використовуватись у цілях, не пов’язаних з діяльністю селищної  ради.

1.5. Усі права зберігаються й охороняються відповідно до статті 54 Конституції України, статтей 472-555 Цивільного кодексу України, Закону України “Про авторське право і суміжні права”.
Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного Веб-сайту Червоненської селищної ради для подальшого розповсюдження, розміщення чи друкування дозволяється тільки з посиланням на джерело інформації.

 

2. Структура та дизайн веб-сайту

2.1. Веб-сайт складається з таких основних розділів:

 •  головна сторінка: навігаційна сторінка, яка містить назви основних розділів;
 • новини:  інформація щодо новин місцевого самоврядування, інформації про події;
 • оголошення: про заплановані заходи;
 • громадські формування:  інформація про діючі ГФ;
 • інвестиційні проекти: інформація про реалізовані проекти будівництва;
 • картка громади: основні дані про громаду;
 • фотогалерея;
 • контакти;
 • селищна рада: депутатський склад, голова громади, статут, постійні комісії тощо;
 • офіційні документи: регламент, бюджетні програми тощо;
 • виконавчий комітет: склад виконкому, план роботи;
 • паспорт громади;
 • бюджет громади;
 • структура;
 • проекти рішень;
 • рішення сесій;
 • державні закупівлі;
 • ЦНАП Червоненської ОТГ;
 • захист дітей;
 • жителям громади: історична довідка, план-графік прийому, розклад руху автобусів;
 • регуляторна діяльність: план роботи у сфері регуляторної діяльності, проекти регуляторних актів, аналізи регуляторних впливів, регуляторні акти, затверджені рішеннями селищної ради, звіти про відстеження регуляторних актів;
 • майно комунальної власності територіальної громади сіл селищної ради: інформація про об’єкти комунальної власності.

Інші рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями селищного голови, депутатів селищної ради,  визначеному відповідальним за організаційне забезпечення функціонування, інформаційне наповнення та поновлення, технічний супровід веб-сайту.

2.2. Дизайн та структура окремих частин веб-сайту (розділи, підрозділи, сторінки) визначаються відповідальним за організацію наповнення і технічний супровід офіційного веб-сайту з урахуванням пропозицій виконавчого комітету селищної ради, відповідальних за подання інформації до окремих розділів веб-сайту.

2.3. Основна мова Веб-сайту – українська.

2.4. Структура веб-сайту не є сталою і в разі потреби може змінюватись без внесення змін до даного Положення.

 

3. Порядок інформаційного наповнення веб-сайту.

3.1. Нормативно-правові акти селищної ради розміщуються на офіційному веб-сайті згідно чинного законодавства.

3.2. Депутати  селищної  ради, постійні комісії ради, виконавчий  комітет сільської ради  можуть поширювати інформацію про свою діяльність через веб-сайт селищної ради.

3.3.