8 скликання (11 сесія): Про внесення змін до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Червоненської селищної

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ХI сесія VIII скликання

від  20 серпня 2021 року                                                                            № 254

Про внесення змін до Програми фінансування

видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд

автомобільним транспортом загального користування

на приміських маршрутах окремим категоріям громадян

Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік

Керуючись ст.ст.26, 61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист завідувачки ЦНСП Червоненської селищної ради за № 32 від 11.08.2021р., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфер послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням селищної ради за № 48 від 23.12.2020 року «Про затвердження Програм»:

1) абзац 9 розділу ІІІ викласти в новій редакції:

«Програма передбачає забезпечення права на безоплатний проїзд зазначених вище категорій пільговиків на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування в межах визначених маршрутів у Розділі II Програми, із населеного пункту проживання жителя Червоненської селищної територіальної громади до м. Житомир, м. Андрушівка, м. Бердичів, (в обидві сторони) на суму не більше 180 грн. на місяць, за умови укладення відповідного договору з перевізником. Пільговик повинен разом із посвідченням встановленого зразка надати водію транспортного підприємства Талон на пільговий проїзд (додаток 1 до Програми). Для отримання Талона на пільговий проїзд пільговик має звернутись до виконавчого комітету селищної ради (старост ТГ) із відповідною заявою (додаток 3 до Програми)».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                       Юрій ЯЩУК