Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради (1 проєкт)

Червоненська селищна рада 

Житомирської області

І сесія VIII скликання

(друге пленарне засідання)

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від  07.12. 2020 року № 9

 

Про затвердження структури та

загальної чисельності працівників апарату

Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету,

інших виконавчих органів ради

 

     Відповідно до п. 5 ч. 1статті 26, п.6 ч.4 ст. 42, ч. 1 ст. 59 Закон України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови КМУ від 09.03.2006р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,  судів» та наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002р. № 57, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити структуру Червоненської селищної ради, ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів згідно із додатком.
  2. Затвердити загальну чисельність працівників апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради у кількості 36,5 штатних одиниць.
  3. Червоненському селищному голові Ящуку Ю.В. затвердити штатний розпис апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

 Селищний голова                                                                            Юрій ЯЩУК

Фото без опису