Про погодження штатних розписів бюджетних установ та закладів Червоненської селищної ради на 2020 рік (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесята сесія                                                                       сьомого скликання

від  23.09.2020 року

Про погодження штатних розписів

бюджетних установ та закладів

Червоненської селищної ради на 2020 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Постановою КМУ від 26 серпня 2020р. № 750 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери», типовими штатами закладів освіти, культури, Бюджетним кодексом України, у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, заслухавши інформацію головного бухгалтера Журбіцької С.В., селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити штатні розписи бюджетних установ та закладів Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, які ввійдуть в дію з 01.09.2020 року та викласти їх в новій редакції (штатні розписи додаються).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                       Юрій ЯЩУК