Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (8 проєкт): Про розгляд листа КНП «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

VIII сесія VIII скликання

від  16 квітня 2021 року                                                                        №

Про розгляд листа КНП «Амбулаторія

загальної практики - сімейної медицини»

Червоненської селищної ради

Керуючись ст.ст.26, 61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Червоненської селищної ради за № 34 від 05.04.2021р., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфер послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2021рік:

1.1 виділити кошти в сумі 46 541 (сорок шість тисяч п’ятсот сорок одна) гривня комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Червоненської селищної ради на запобігання виникнення надзвичайної ситуації внаслідок поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого короновірусом.

2. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2021 рік затвердженого рішенням селищної ради за № 33 від 17.12.2020 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК