Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (15 сесія): Про затвердження структури та чисельності апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

ХV сесія VIII скликання

 

 

21 грудня 2021 року                     смт Червоне                                           № 426

 

Про затвердження структури та

чисельності апарату Червоненської

селищної ради та її виконавчого

комітету, інших виконавчих органів

 

Керуючись пунктом 5 частини 1 статті 26, пунктом 6 частини 4 статті 42, частиною 2 статті 541 частиною 1 статті 59 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», з метою приведення структури апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів ради у відповідність до чинного законодавства, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити структуру апарату  Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів  з 01 січня 2022 року згідно додатків 1 та 2.

2. Затвердити з 01 січня 2022 року загальну чисельність апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету в кількості 28,5 штатних одиниць.

3. Затвердити з 01 січня 2022 року загальну чисельність інших виконавчих органів Червоненської селищної ради в кількості 11 штатних одиниць.

4. Головному бухгалтеру апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету Журбіцькій С.В., керівникам  інших виконавчих органів Червоненської селищної ради:

4.1. при формуванні бюджету на 2022 рік передбачити кошти на утримання апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів Червоненської селищної ради;

4.2. розробити та подати на затвердження (погодження) селищному голові штатні розписи апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів Червоненської селищної ради відповідно до цього рішення та ввести їх в дію з 01 січня 2022 року.

5. Уповноважити селищного голову своєчасно приводити посадові оклади працівників апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету у відповідність до положень діючого законодавства.

6. Вважати такими, що втратили чинність з 01.01.2022 року рішення другої сесії селищної восьмого скликання від 17.12.2020 року № 35 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів», рішення одинадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 20 серпня 2021 року № 260 «Про внесення змін до структури апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів», рішення дванадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 16.09.2021 року №282 «Про внесення змін до структури апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів».

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг (Журавель І.М.).

 

 

 

Селищний голова                                                                                    Юрій ЯЩУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рішення розроблено:

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                Наталія СЕМЕНОВА

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                       Павло БОЛОТІН

 

 

Секретар селищної ради                                                                 Неля БЕЗНОСКО

 

Начальник відділу правового,

організаційно-інформаційного

забезпечення, документообігу,

  цивільного захисту та мобілізаційної роботи                         Олександр САВЕНКО

 

 

Головний бухгалтер                                                                Світлана ЖУРБІЦЬКА

 

Начальник Фінансового відділу

Червоненської селищної ради                                                       Наталія ШЕВЧУК

 

Начальник Гуманітарного відділу                                                    

Червоненської селищної ради                                                          Оксана РОГАЛЬ

 

Начальник Служби у справах дітей

Червоненської селищної ради                                                  Людмила ЧЕПІНЕЦЬ