Про розгляд листа управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА (41 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок перша сесія                                                                            сьомого  скликання

від 25 лютого  2019 року

Про розгляд листа управління

праці та соціального захисту населення

Андрушівської РДА

Відповідно п.23 ст.26, ст.ст.61,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93 Бюджетного Кодексу України, розглянувши лист начальника управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА від 19.02.2019 року за № 02-13/504, врахувавши висновок комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Селищну програму підтримки управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА на 2019 рік (додається).

2. Надати субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету в особі Управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА в сумі 7000 грн. на придбання витратних матеріалів та обслуговування комп’ютерної техніки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                  Ю.В. Ящук