Про припинення права постійного користування земельною ділянкою (38 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять восьма сесія                                                                    сьомого скликання

Від 15 листопада 2018 року

Про припинення права

постійного користування

земельною ділянкою

Розглянувши заяву жителя смт. Червоне про припинення права постійного користування земельною ділянкою, керуючись ст. 141 Земельного Кодексу України  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою жителю смт. Червоне Нанівському Казимиру Леонідовичу яка розташована за адресою  смт. Червоне вул. Бердичівська з/м №1, площею 0,05га., за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

2. Дану земельну ділянку площею 0,05 га. в т.ч. ріллі – 0,05 га. віднести до земель комунальної власності селищної ради.

3. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради внести зміни в земельно-облікові та планово - картографічні матеріали.

Селищний голова                                                 Ю.В.Ящук