8 скликання (14 сесія): Про звернення депутатів Червоненської селищної ради щодо необхідності підвищення пенсії і виплати додаткової пенсії у 2021 році

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIV сесія VIII скликання

19 листопада  2021 року                     смт Червоне                                       № 390

Про звернення депутатів Червоненської

селищної ради щодо необхідності

підвищення пенсії і виплати додаткової

пенсії у 2021 році

Керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши звернення депутата селищної ради Богайчука І.Д, з метою захиступрав та законних інтересів жителів громади, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатівЧервоненської селищної ради селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році (додається).

2. Доручити селищному голові підписати звернення.

3 Відділу правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи (Савенко О.Ю.) оформити звернення у відповідності до вимог законодавства та забезпечити його надсилання адресатам..

Селищний голова                               Юрій ЯЩУК

Рішення розроблено відділом правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи

Начальник відділу

Олександр САВЕНКО

ПОГОДЖЕНО:

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконкому

селищної ради

Павло БОЛОТІН

Керуючий справами

виконкому селищної ради

Наталія СЕМЕНОВА

Спеціаліст І категорії відділу

соціально-економічного розвитку,

комунальної власності, земельних відносин,

екології, благоустрою, архітектури

та містобудування

Олександр ВОЛИНЕЦЬ

до рішення ХІV сесії 8 скликання

від 19.11.2021 року №390

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році

Ми, депутати Червоненської селищної ради, які представляють інтереси мешканців Червоненської громади, звертаємось до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з вимогою вжити термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку.

Саме ці люди складають найменш захищені соціальні групи.

Останнім часом органи державної влади своїми рішеннями суттєво погіршили соціальне становище людей пенсійного віку. Насамперед, це стосується штучного скорочення категорій, які мають право на отримання субсидій за спожиті ЖК послуги, скорочення фінансування субсидій.

Соціальне становище пенсіонерів також суттєво погіршилось із-за підвищення цін на товари першої необхідності. Викликає обурення неспроможність влади забезпечити відповідну цьому підвищенню індексацію пенсій.

У цьому зв’язку просимо вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам.

Закликаємо Вас здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу.

Звернення прийнято на чотирнадцятій сесії Червоненської селищної ради восьмого скликання 19 грудня 2021 року.

За дорученням депутатів селищної ради

Селищний голова       Юрій ЯЩУК

Секретар ради                                                                          Неля БЕЗНОСКО