Про передачу земельної ділянки в оренду (41 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

КОАТУУ 1820355600

Сорок перша сесія                                                                  сьомого  скликання

Від 25 лютого 2019 рік

Про передачу

земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяву гр. Поліщук Альони Петрівни та заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника першої категорії селищної ради Шевцова В.О. про передачу земельної ділянки в оренду за адресою с. Великі Мошківці вул. Молодіжна  № 1а,  площею 0,0273га., для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, керуючись ст.93 „1„3., ст. 124 „1„ Земельного Кодексу України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна  рада

Вирішила:

1. Передати в оренду терміном на 10 (десять) років із земель комунальної власності Червоненької селищної ради земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою с. В.Мошківці вул. Молодіжна  № 1а площею 0,0273га. кадастровий номер 1820381300:01:001:0016.

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки площею 0,0273га. становить 84959,43грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 5% від вартості землі, яка буде становити 4247,97 грн. в рік /354,00грн. в місяць/.

гр. Поліщук А.П. вносити орендну плату що місяця до 30 числа.

3. Зобов’язати гр. Поліщук А.П. зареєструвати договір оренди земельної ділянки в  термін передбачений чинним законодавством, та  приступити  до користування земельною ділянкою після державної реєстрації договору оренди .

4. Спеціалісту – землевпоряднику першої категорії селищної ради довести дане рішення до відома Поліщук А.П. щодо виконання пунктів № 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                        Ю.В.Ящук