Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про встановлення ставки транспортного податку

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

РІШЕННЯ

 

Вісімнадцята  позачергова сесія                                                                        першого скликання

від 19 січня 2017 року

 

Про встановлення ставки транспортного податку

 

     Відповідно до ст. 267 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями), керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити ставку транспортного податку з фізичних та юридичних осіб, у тому числі й нерезидентів,  які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового звітного року, в розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль на календарний рік.
  2. Секретарю селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення та надати копію до Андрушівського відділення Бердичівської ДПІ.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

                                       

Селищний голова                                                             Ю. В. Ящук