Про затвердження проектів, які отримали позитивний висновок Міністерства регіонального розвитку

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста сесія                                                                                                  сьомого скликання

від 13 жовтня 2017 року

Про затвердження проектів,

які отримали позитивний висновок

Міністерства регіонального розвитку

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Згідно з висновком комісії Міністерства регіонального розвитку, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект «Капітальний ремонт даху та заміна вікон (заходи енергозбереження) Крилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів по вул. Заможного 2а в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області» - 1 259,058 тис. грн. (461,0 тис. грн.– загальний фонд, 798,058 тис. грн. – спеціальний фонд).
  2. Затвердити проект «Капітальний ремонт даху та заміна вікон і вхідних дверей Червоненського центру дозвілля (спортивного комплексу) по вул. Терещенка 5б смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області» - 1 233,442 тис. грн. (369,8 тис. грн.– загальний фонд, 863,642 тис. грн. – спеціальний фонд).
  3. Здійснити видатки пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у розмірі 2 492,5 тис. грн.
  4. Оприлюднити інформацію про проекти у місцевих засобах масової інформації та на сайті Червоненської селищної ради.

Селищний голова                                                                                               Ю.В. Ящук