8 скликання (10 проєкт): Фінзвіт КП Ринок за 1 півріччя 2021

Пояснювальна записка

до звіту за 1 піврічя 2021

КП «Червоненський селищний ринок»

Основною проблемою для звіту по запропонованому формату стало відсутність бухгалтерського обліку до 1 січня 2021 на КП «Червненський селищний ринок»

Я виходив з того , що банківській виписці і звітам 1 ДФ можна довіряти тому. Щорічні фінансові звіти суперечать банківській виписці тому я їх до уваги не брав.

Замовлення від селищної ради збільшились завдяки снігу в лютому 2021. В 2020 снігу не було і чистити дороги від снігу було не потрібно.

В 2021 не було Великого будівництва тому зменшились замовлення тракторів від інших організацій. Населення менше стало замовляти екскаватор , але більше послуги асенізації тому послуги тракторів населенню залишились практично на рівні 2020.

З ФОПами в 2020 не були заключні договори  тому орендна плата не нараховувалась в 2021 нраховувалась , але за період лютий-квітень 2021 частина відмовляється платити

Ринок в 2021 працював постійно тому  надходження збільшились .

На 3 тис надав послуг Украгро  я по своїй спеціальності .

ПММ в 2020 не включали витрати на масло , а в 2021 включають крім того в 2020 частіше надавались послуги з пальним замовника.

В 2021 не було бухгалтера тому практично не виросли витрати на зарплату адмінперсонала.

Витрати по ЄСВ збільшились тому , що тракторист і прибиральниця з лютого 2021 працюють у штаті і їм нараховується ЄСВ виходячи із  зарплати 6000 грн. Крім того у директора дев’ять  місяців 2020 була пільгова ставка.

Чому куплений в 2019 дизельгенератор і принтер не поставлені на облік і чому за роки існування основні засоби є , але не обліковуються, я не розумію. Листи писав на цю тему  , але вони залишились без розгляду

Проблема на мій погляд КП в створеному в 2019 альтернативного підрозділу по благоустрою і для нашої громади два підрозділи це розкіш. При прийнятті рішення потрібно врахувати, що сьогодні єдине підприємство яке надає послуги асенізації жителям громади є  КП «Червоненський селищний ринок»

Директор  КП «Червоненський селищний ринок»                                 Юрій Дяченко