Житомирська область, Бердичівський район

Про утворення старостинських округів Червоненської селищної ради (53 проект)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

П'ятдесят третя сесія                                                                сьомого скликання

від __ ____________  2020 року

Про утворення старостинських округів Червоненської селищної ради

Відповідно до ч.3 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №280/97-ВР від 21.05.1997 (з урахуванням змін), Закону України «Про добровільне об’єднання громад» №157-VIII від 05.01.2015 (зі змінами), Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу старости села, селища», у зв’язку з необхідністю приведення нормативних актів селищної ради у відповідність з нормами діючого законодавства та з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів  Червоненської селищної ради, що увійшли до селищної об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в селищі міського типу Червоне, враховуючи рішення першої сесії першого скликання ради “Про покладання обов’язків старост” від 24 листопада 2015 року, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Утворити на території Червоненської селищної ради ______(____) старостинських округів:

1.1. Крилівський старостинський округ  з центром в селі Крилівка, що складається з села Крилівка, Андрушівського району Житомирської області.

1.2. Маломошковецький старостинський округ з центром в селі Малі Мошківці, що складається з села Малі Мошківці, Андрушівського району Житомирської області.

1.3. Глиновецький старостинський округ з центром в селі Глинівці, що складається з села Глинівці Андрушівського району Житомирської області.

1.4. Великомошковецький старостинський округ з центром в селі Великі Мошківці, що складається з села Великі Мошківці Андрушівського району Житомирської області.

1.5. Забарський старостинський округ з центром в селі Забара, що складається з сіл Забара, Котівка Андрушівського району Житомирської області.

2. Визначити:

2.1. В.о. старости села Крилівка, що складається з села Крилівка – Бушинський Володимир Каленикович – виконуючим обов’язки старости Крилівського старостинського округу.

2.2.  В.о. старости села Великі Мошківці, що складається з села Великі Мошківці – Постернак Руслана Степанівна – виконуючою обов’язки старости Великомошковецького старостинського округу.

2.3. В.о. старости сіл  Забара та Котівка -  Козяр Світлана Леонідівна – виконуючою обов’язки старости Забарського старостинського округу.

2.4. В.о. старости села Малі Мошківці – Шелепа Анатолій Леонідович – виконуючим обов’язки старости Маломошковецького старостинського округу.

2.5. В.о. старости села Глинівці -  Тетерук Валентина Федорівна – виконуючою обов’язки старости Глиновецького старостинського округу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Поліщук О.В.

Селищний  голова                                                                                           Юрій ЯЩУК