Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету до районного бюджету (55 проект)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

П’ятдесят п’ята позачергова сесія                                      сьомого скликання

Від   2020 року

 

Про передачу іншої субвенції

з селищного бюджету

до районного бюджету

                                           

     Відповідно п.27 ст.26, ст.ст.64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.89 Бюджетного Кодексу України, заслухавши інформацію завідувача фінансового сектору Шевчук Н.В., розглянувши лист  від КНП «Андрушівська центральна районна лікарня» Андрушівської районної ради за №178 від 30.03.2020 року щодо виділення коштів на співфінансування придбання апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ), у зв’язку з швидким поширенням на території України короно вірусу, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2020 рік:

1.1. Передати іншу субвенцію з селищного бюджету до районного бюджету Андрушівської районної ради в сумі 150000 грн. (сто п’ятдесят гривень) на співфінансування придбання апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для КНП «Андрушівська центральна районна лікарня» Андрушівської районної ради.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                           Юрій ЯЩУК