Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до структури Червоненської селищної ради на 2018 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев’ята сесія                                                       сьомого скликання

 

Від  22 лютого  2018 року

 

Про внесення змін до структури

Червоненської селищної ради на 2018 рік.

 

                Відповідно до статті 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  заслухавши інформацію головного бухгалтера Журбіцької С.В. про необхідність внесення змін до структури  Червоненської селищної ради на 2018 рік,  селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Внести зміни до структури апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів на 2018 рік, затвердженої рішенням 28 сесії від  21.12.2017року, виклавши її в новій редакції (додається).

 

     2. Головному бухгалтеру селищної ради привести штатний розпис  Червоненської селищної ради у відповідність з даним рішенням.

 

     3. Надати право селищному голові затвердити штатний розпис Червоненської селищної ради відповідно до затвердженої структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.         

     

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,   промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

 

 

 

      Селищний голова                                                     Ю.В. Ящук