Про умови оплати праці селищного голови

Андрушівського району Житомирської області

Сімнадцята сесія                                                                                                        першого скликання

від 22 грудня 2016 року

Про умови оплати праці селищного голови

Заслухавши інформацію головного бухгалтера селищної ради Журбіцької С.В. про зміну оплати праці селищного голови, керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», додатком №50 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 року № 700 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268» «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури судів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 № 34 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2009 № 504 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.1993 № 1049 «Про надбавки за вислугу років для працівників органів виконавчої служби», враховуючи Положення про преміювання та пропозицій депутатів селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Встановити посадовий оклад Червоненському селищному голові отг  Ящуку Ю. В. з 01.01.2017 року. в сумі 3127,00 грн. враховуючи, що чисельність населення на підвідомчій території становить до 5828 чоловік.

2. Встановити до посадового окладу надбавку за ранг в сумі 110 грн. враховуючи, що рішенням третьої сесії першого скликання Червоненської селищної ради від  25.12.2015 року селищному голові присвоєно 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

3. Встановити надбавку за вислугу років:

- з 01.01.2017 в розмірі 15 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, враховуючи, що станом на 01.01.2017 року Ящук Ю. В. має стаж посадової особи місцевого самоврядування понад  6  років.

4. Преміювати щомісячно селищного голову Ящука Ю. В. у 2017 році відповідно до його особистого вкладу у загальні результати роботи в розмірі  300% посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах фонду оплати праці.

5. Виплачувати селищному голові Ящуку Ю.В. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

6. Взяти до відома, що селищному голові надано право:

• здійснювати щомісячно преміювання працівників апарату селищної ради відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних, професійних свят та ювілейних дат за рахунок фонду оплати праці та економії коштів на оплату праці;
  • надавати працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати згідно діючого законодавства.

7. Взяти до відома, що в разі відсутності селищного голови надано право секретарю селищної ради здійснювати преміювання та надавати матеріальні допомоги працівникам.

8. Виплату премій, надання матеріальних допомог проводити в межах затвердженого фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

9. Вважати таким, що втратило чинність з 01.01.2017 року  рішення селищної ради 3 сесії шостого скликання від 25.12.2015 року «Про преміювання селищного голови».

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва,земельних відносин, АПК та охорони  природи.

Селищний голова                                                                          Ю.В. Ящук