Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (15 проєкт): Про умови оплати праці селищного голови

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

ХV сесія VIII скликання

 

 

21 грудня 2021 року                     смт Червоне                                           №

 

Про умови оплати праці

селищного голови

 

     Керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 525 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», враховуючи рекомендації засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, селищна рада

 

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Встановити селищному голові Ящуку Юрію Валентиновичу щомісячно на 2022 рік в межах фонду оплати праці надбавку в розмірі 50% до посадового окладу за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

  2. Преміювати селищного голову Ящука Ю.В. щомісячно у 2022 році відповідно до його особистого вкладу у загальні результати роботи в розмірі 50 % посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах фонду оплати праці.

  3. Взяти до відома, що преміювання селищного голови здійснюється відповідно до його особистого вкладу у загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у 2022 році в межах фонду преміювання, не менш як 10 відсотків посадового окладу та економії фонду оплати праці.

  4. В