Житомирська область, Бердичівський район

Про розгляд листа ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.» про спрямування субвенції (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесят перша позачергова сесія                                 сьомого скликання

від  20.10.2020 року

Про розгляд листа

ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.»

про спрямування субвенції

Відповідно до ст.26, ст.50,61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.» за № 31 від 19.10.2020р. про спрямування субвенції державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Спрямувати субвенцію державної підтримки особам з особливими освітніми потребами для ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.» в сумі 16 900 (шістнадцять тисяч дев’ятсот) гривень, а саме:

• 12 000 (дванадцять тисяч) гривень на оплату додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять;
  • 4900 (чотири тисячі девятсот) гривень, (видатки розвитку), на придбання малоцінних необоротних активів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

Секретар ради                                                               Галина КОЗИРЕНКО