Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про виділення коштів на дофінансування проекту (47 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

  

Сорок сьома позачергова сесія                                   сьомого скликання

від 06 вересня 2019 року

 

Про виділення коштів

на дофінансування проекту

 

     Відповідно до п.23 ст.26, ст.ст.50,61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист в.о.начальника відділу освіти та культури Червоненської селищної ради № 65 від 05.09.2019р., враховуючи висновок комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи, сесія селищної ради

                     

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2019 рік, а саме:

1.1. Виділити кошти в сумі 211438 грн.(двісті одинадцять тисяч чотириста тридцять вісім гривень) на дофінансування проекту «Капітальний ремонт частини приміщень з влаштуванням санвузлів Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Заможного, 2а в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

 

 

 Секретар ради                                                                 Г.І.Козиренко