Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об’єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди на земельні ділянки (47 сесія

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорок сьома позачергова сесія                                                                   сьомого  скликання

від 06 вересня 2019 рік

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об’єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди на земельні ділянки в межах населеного пункту с. Великі Мошківці Червоненської селищної ради

 

Розглянувши клопотання АТ “Житомиробленерго” про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1072 га, укладання договору оренди землі на земельні ділянки з цільовим призначенням - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ - 14.02) загальною площею 0,1072 га, під існуючими енергетичними об’єктами, які розташовані в межах населеного пункту  с. Великі Мошківці Червоненської селищної ради, відповідно до статей 12, 20, 116, 122, 124, 125, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 55 Закону України «Про землеустрій» сесія Червоненської селищної ради Андрушівського району

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування існуючих об’єктів енергетики загальною площею 0,1072 га, (згідно цільового призначення (14.02): для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії) в адміністративних межах с. Великі Мошківці Червоненської селищної ради.
  2. Укласти договір оренди землі на земельні ділянки з цільовим призначенням - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ - 14.02) загальною площею 0,1072 га. з кадастровими номерами (згідно Додатку №1 до рішення):   
  3. Встановити термін дії оренди вказаних земельних ділянок строком на 5 (п’ять ) років.
  4. Згідно витягів з технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Великі Мошківці розроблених відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі загальна вартість земельних ділянок з врахуванням коефіцієнтів індексації становить  73184,62 грн.

           Встановити орендну плату за користування земельними ділянками в розмірі 12% від вартості    земельних ділянок, яка буде становити  8782,15грн. в рік /731,85 грн. в місяць/.

  1. Встановити орендну плату за користування вказаними земельними ділянками в розмірі 12% (дванадцять відсотків) від нормативної грошової оцінки земельних ділянок яка  становить  з урахуванням щорічної індексації.
  2. Уповноважити селищного голову Ящука Юрія Валентиновича укласти з АТ “Житомиробленерго” договір оренди вищевказаних земельних ділянок.
  3. Спеціалісту –земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

 

        Секретар ради                                                             Г. І. Козиренко                

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій