Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (11 сесія): Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ХI сесія VIII скликання

від  20 серпня 2021 року                                                                           № 266

 

Про затвердження Положення про відділ

«Центр надання адміністративних послуг»

Червоненської селищної ради

 

         Керуючись п.5 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:  

1. Затвердити Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради, згідно з додатком  до цього рішення.

2. Визначити відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради відповідальним за керівництво та організацію діяльності Центру надання адміністративних послуг Червоненської селищної ради, а також за організаційне забезпечення діяльності його територіальних підрозділів та віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

 

 

 

Селищний голова                                                                     Юрій ЯЩУК