Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про передачу у власність земельної ділянки (53 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИТЯГ З Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесят третя сесія                                                                                    сьомого  скликання

від 20 лютого 2020 року 

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

            Відповідно до Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 116, 118, 121, 122, Земельного Кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій»  зі змінами та доповненнями розглянувши заяву гр. Буханевича Сергія Петровича  номер облікової картки платника податків 2360210078, жителя м. Бердичів вул. Молодогвардійська 11 кв.8  та  гр. Махенько Інни Петрівни, жителя м. Бердичів вул. Молодогвардійська 11 кв.8 номер облікової картки платника податків 2665008700, щодо передачі у власність земельні ділянки на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи Свідоцтво про право на спадщину за законом серія НОЕ 767164 довідку Червоненської селищної ради про прийняття участі у жеребкуванні розпайованого Маломошківецького КСП «Промінь», витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада.

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (пай) № 27  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Буханевичу Сергію Петровичу в 2/3   частині та гр. Махенько Інні Петрівні в 1/3 частині на   земельну діляноку загальною площею 5,2258га. кадастровий номер земельної ділянки 1820386600:04:000:0029,  що розташована за межами населеного пункту с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого КСП «Промінь».

2. Власникам земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Буханевичу С. П. та Махенько І. П.  повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 27 для внесення змін в земельно-облікові документи.

4. Спеціалісту земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                         Юрій  ЯЩУК

Згідно

Секретар ради                                                                                               Галина КОЗИРЕНКО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень