Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження типової форми Контракту з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Червоненської селищної ради (57 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

РІШЕННЯ

 

П’ятдесят сьома сесія                                                           сьомого скликання

від  25.06. 2020 року

 

Про затвердження типової форми Контракту

з керівниками комунальних закладів загальної

середньої освіти Червоненської селищної ради

 

Керуючись ст.ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, Законом України «Про освіту», статтею 26 Закону України «Про загальну середню освіту», враховуючи вимоги наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2018 р. за № 454/31906, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Типову форму Контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти Червоненської селищної ради відповідно додатка (додається).
  2. Уповноважити начальника відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради на підписання строкового трудового договору (контракту) з керівником комунального закладу загальної середньої освіти.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

 

 

        

Селищний голова                                                                 Юрій Ящук