Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (5 сесія): Про розгляд листів КУ «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

V сесія VIII скликання

від  12 лютого 2021 року                                                                      № 91

 

Про розгляд листів КУ «Андрушівський

інклюзивно-ресурсний центр»

Андрушівської міської ради

Житомирської області

                                           

     Відповідно ст.26, ст. 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши листи директора Комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області за №70 від 17.12.2020р., № 6 від 25.01.2021 року, який надає послуги дітям з особливими освітніми потребами на території громади, про виділення коштів на співфінансування комунальної установи, враховуючи висновок засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звіт Комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області взяти до відома.

2. Внести зміни до селищного бюджету на 2021 рік:

  1. Виділити та передати кошти іншої субвенції з місцевого бюджету до бюджету Андрушівської міської ради в сумі 24 497 (двадцять чотири тисячі чотириста дев’яносто сім) гривень, на забезпечення діяльності Комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області, що надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають на території Червоненської громади.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                              Юрій ЯЩУК