8 скликання (5 проєкт): Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

V сесія VIII скликання

від               2021 року                                                                              №

Про затвердження Статуту Комунального

підприємства «Червоненський селищний ринок»

Червоненської селищної ради

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 57 Господарського кодексу України,  Законів України «Про житлово-комунальні послуги»«Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Комунального підприємства «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради.  (додаток 1).

2. Керівника Комунального підприємства «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради уповноважити на підписання та подання Статуту Комунального підприємства ««Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

Селищний голова                                                                          Юрій Ящук

СТАТУТ

КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА

«ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ РИНОК»

Червоненської селищної ради

смт. Червоне

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Комунальне підприємство КП «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищно ради  (далі - підприємство) є суб’єктом господарювання, утвореним у формі комунального унітарного підприємства.

Засновником (власником) підприємства є Червоненська територіальна громада, в особі Червоненської селищної   ради (далі – засновник).

Виконавчий комітет  Червоненської  селищної, або наглядова рада в разі її створення є органом(далі орган управління), який виконує функції органу управління господарською діяльністю в межах та обсягах, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Повне найменування підприємства: комунальне підприємство «Червоненський селищний ринок»

Скорочене найменування підприємства: - КП  «Червоненський селищний ринок».

Місцезнаходження підприємства:  Україна, 13434, Житомирська  область, Бердичівський   район,   смт Червоне, вул. Миру, 9.

2. ЮРИДИЧНИЙ СТАТУС ПІДПРИЄМСТВА

Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, поточний та інші рахунки в установах банків,  печатки та штампи зі своєю назвою.

Підприємство набуває права юридичної особи з дня його державної реєстрації.

Підприємство у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовими актами Президента України та Кабінету Міністрів України, рішеннями  Червоненської селищної ради, її виконавчого комітету, іншими нормативно-правовими актами, а також цим статутом.

Підприємство діє на принципах повного господарського розрахунку та самостійності, відповідає за всіма зобов’язаннями перед контрагентами за укладеними договорами, перед бюджетами та банками відповідно до чинного законодавства України.

Підприємство має відокремлене майно, закріплене за ним на праві повного господарського відання, вправі на умовах цього статуту та згідно з вимогами законодавства від свого імені укладати договори та угоди, набувати майнових та немайнових особистих прав, нести обов’язки, бути позивачем та відповідачем у судах загальної юрисдикції, господарському, адміністративному судах.

Засновник не несе відповідальності за зобов'язання підприємства, а підприємство не несе відповідальності за зобов'язання засновника.