Про передачу службового автомобіля (57 сесія)

Андрушівського району  Житомирської області

П’ятдесят сьома сесія                                                                                 сьомого скликання

від  25.06. 2020 року

Про передачу службового автомобіля

Керуючись статтями 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національну поліцію» Наказу  Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою ефективного виконання покладених на дільничного офіцера поліції завдань відповідно до законодавства України, розглянувши висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на умовах тимчасового безоплатного користування автомобільний транспорт: марка – ЗАЗ 110217, колір - червоний, номерний знак – 01209 ВА, тип ТЗ – легковий хетчбек, рік випуску – 2003, який є власністю та перебуває у володінні та управлінні – Червоненської селищної ради, дільничному офіцеру поліції.

2. Встановити термін тимчасового безоплатного користування автомобілем з 01.07.2020 року по 30.09.2020 року.

3. Визначити місце стоянки транспортного засобу гараж КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради за адресою: Заводська, 6, смт. Червоне, Андрушівського району, Житомирської області. Відповідальним за збереження автомобіля призначити дільничного офіцера поліції - Яковчука Я.М.

4. Передати разом з автомобільним транспортом паливно-мастильні матеріали. Кожного місяця починаючи з 01.07.2020 року, згідно акту-прийому передачі, передавати паливно-мастильні матеріали у таких кількостях: бензин - 10 л. та газ нафтовий – 80 л. Встановити норму витрати бензину та газу нафтового на 100 км. пробігу у таких значеннях: бензин 6.4 л., газ нафтовий 8.0 л. Документом обліку транспортної роботи автомобіля є подорожній лист.

5. Селищному голові Червоненської селищної ради забезпечити формування складу комісії по прийому-передачі майна, для забезпечення функціонування поліцейської станції.

6. Затвердити форму Акта прийому – передачі майна відповідно додатка (Додається).

7. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                                      Юрій ЯЩУК

до рішення 57 сесії сьомого скликання

Червоненської селищної ради

від 25.06.2020 року

ПОГОДЖУЮ:

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Червоненський селищний голова

________________ Ю.ЯЩУК

«____» ___________ 2020р.

АКТ

прийому – передачі майна

смт Червоне                                                                                   «___»  ________2020р.

Ми, комісія в складі: __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________, склали даний акт про передачу майна в тимчасове безоплатне користування, від Червоненської селищної ради до дільничого офіцера поліції Червоненської селищної ради ОТГ, а саме:

Найменування

Одиниця виміру

Первісна вартість, грн.

1.

РАЗОМ

Акт складено у двох примірниках, один з яких залишається в Червоненській селищній раді, другий у дільничного офіцера поліції Червоненської ОТГ.

Члени комісії: