Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про передачу службового автомобіля (57 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесят сьома сесія                                                                                 сьомого скликання

від  25.06. 2020 року

 

Про передачу службового автомобіля

 

     Керуючись статтями 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національну поліцію» Наказу  Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою ефективного виконання покладених на дільничного офіцера поліції завдань відповідно до законодавства України, розглянувши висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати на умовах тимчасового безоплатного користування автомобільний транспорт: марка – ЗАЗ 110217, колір - червоний, номерний знак – 01209 ВА, тип ТЗ – легковий хетчбек, рік випуску – 2003, який є власністю та перебуває у володінні та управлінні – Червоненської селищної ради, дільничному офіцеру поліції.

2. Встановити термін тимчасового безоплатного користування автомобілем з 01.07.2020 року по 30.09.2020 року.

3. Визначити місце стоянки транспортного засобу гараж КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради за адресою: Заводська, 6, смт. Червоне, Андрушівського району, Житомирської області. Відповідальним за збереження автомобіля призначити дільничного офіцера поліції - Яковчука Я.М.

4. Передати разом з автомобільним транспортом паливно-мастильні матеріали. Кожного місяця починаючи з 01.07.2020 року, згідно акту-прийому передачі, передавати паливно-мастильні матеріали у таких кількостях: бензин - 10 л. та газ нафтовий – 80 л. Встановити норму витрати бензину та газу нафтового на 100 км. пробігу у таких значеннях: бензин 6.4 л., газ нафтовий 8.0 л. Документом обліку транспортної роботи автомобіля є подорожній лист.

5. Селищному голові Червоненської селищної ради забезпечити формування складу комісії по прийому-передачі майна, для забезпечення функціонування поліцейської станції.

6. Затвердити форму Акта прийому – передачі майна відповідно додатка (Додається).

7. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                      Юрій ЯЩУК

 

 

 

 

Додаток

до рішення 57 сесії сьомого скликання

Червоненської селищної ради

від 25.06.2020 року

 

ПОГОДЖУЮ:

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Червоненський селищний голова

 

________________ Ю.ЯЩУК

 

«____» ___________ 2020р.

 

 

АКТ

прийому – передачі майна

 

смт Червоне                                                                                   «___»  ________2020р.

Ми, комісія в складі: __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________, склали даний акт про передачу майна в тимчасове безоплатне користування, від Червоненської селищної ради до дільничого офіцера поліції Червоненської селищної ради ОТГ, а саме:

№ з/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

Первісна вартість, грн.

1.

 

 

 

 

   

 

 

РАЗОМ

 

 

 

Акт складено у двох примірниках, один з яких залишається в Червоненській селищній раді, другий у дільничного офіцера поліції Червоненської ОТГ.

 

Члени комісії: