Про внесення змін до Програми зайнятості населення на території Червоненської селищної ради Андрушівського району на 2019 рік (45 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок пята сесія                                                               сьомого  скликання

від 26 червня  2019 року

Про внесення змін до Програми

зайнятості населення на території

Червоненської селищної ради

Андрушівського району на 2019 рік

Керуючись ст.ст.26, 64, 65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми зайнятості населення на території Червоненської селищної ради Андрушівського району на 2019рік, затвердженої рішенням 40 сесії від 22.12.2018року, зі змінами від 25.02.2019р., а саме: замінити цифри 190995 грн. на 272452 грн. Програму викласти в новій редакції (Додається).

2. Внести зміни до селищного бюджету на 2019 рік:

2.1. Виділи кошти у сумі 81457 грн. (Вісімдесят одна тисяча чотириста п’ятдесят сім гривень) для додаткового співфінансування організації громадських робіт

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                          Ю.В.Ящук