Про погодження щодо надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки
ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
Тринадцята позачергова сесія першого скликання
Від 3 жовтня 2016 рік
Про погодження щодо надання дозволу
на розроблення документацій із землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
Розглянувши заяву та звернення Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від 19.09.2016р. № 18-6-0.31-9625/2-16 щодо погодження надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення жительці м. Андрушівка та учаснику АТО керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати погодження щодо надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення учасникам АТО, для ведення особистого селянського господарства, а саме:
гр. Кропивницькому В.Б. за межами с. М.Мошківці орієнтовною площею 2,00га.
гр. Мігдаль С.В. за межами с. М.Мошківці орієнтовною площею 2,00га.
Селищний голова Ю.В.Ящук
Червоненська селищна рада
Тринадцята позачергова сесія від 03.10.2016р
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ
Про погодження щодо надання дозволу
на розроблення документації із землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
(учасники АТО: Кропивницький В.Б., Мігдаль С.В.)
№ п/п |
Прізвище, імя, по батькові депутата |
за |
проти |
утримався |
не брав участі в голосуванні |
відсутній |
1 |
Атаманюк Ірина Іванівна |
|
|
|
х |
|
2 |
Бачинський Володимир Степанович |
х |
|
|
|
|
3 |
Вальчук Валентина Леонідівна |
х |
|
|
|
|
4 |
Войтович Ніла Миколаївна |
х |
|
|
|
|
5 |
Волинець Тетяна Іванівна |
х |
|
|
|
|
6 |
Гвоздь Валентин Володимирович |
х |
|
|
|
|
7 |
Гілевич Павло Сабінович |
х |
|
|
|
|
8 |
Горностай Валентина Валентинівна |
|
|
|
|
х |
9 |
Журавель Ірина Михайлівна |
|
|
|
|
х |
10 |
Журбіцька Світлана Вікторівна |
х |
|
|
|
|
11 |
Козиренко Галина Іванівна |
х |
|
|
|
|
12 |
Кравець Світлана Вікторівна |
|
|
|
|
х |
13 |
Михальська Любов Володимирівна |
х |
|
|
|
|
14 |
Мудрук Юрій Федорович |
х |
|
|
|
|
15 |
Ополонець Валентина ВІкентіївна |
х |
|
|
|
|
16 |
Паламарчук Іван Павлович |
х |
|
|
|
|
17 |
Парфенюк Інна Іванівна |
х |
|
|
|
|
18 |
Поліщук Тетяна Миколаївна |
х |
|
|
|
|
19 |
Савчук Світлана Борисівна |
|
|
|
|
х |
20 |
Сидорчук Марія Максимівна |
х |
|
|
|
|
21 |
Федько Наталія Миколаївна |
х |
|
|
|
|
|
ВСЬОГО |
16 |
0 |
0 |
1 |
4 |
Секретар сесії ____________ Козиренко Г.І._____
Відповідальний за поіменне
Голосування ____________ Парфенюк І.І.______