Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок (56 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

П’ятдесят шоста  сесія                                                                  сьомого  скликання

від 01 червня 2020 року

Про надання дозволу

на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів керуючись  ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянам дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки які розташовані в межах населених пунктів згідно додатка № 1 даного рішення.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проект землеустрою на площу, що вказана в додатку № 1 даного рішення.

3. Встановити термін дії наданого дозволу даного рішення на період 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення.

4. У випадку, коли громадяни, кому надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у відповідності даного рішення не надасть у вказаний термін погоджену документацію із землеустрою на затвердження до Червоненської селищної ради, дозвіл вважатиметься анульованим.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                                   Юрій ЯЩУК

ДОДАТОК № 1

до рішення п’ятдесят шоста   сесії

сьомого скликання  від 01 червня 2020р.

СПИСОК

громадян, яким надано дозвіл   на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства:

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки

Орієнтовна площа земельної ділянки

Нанівський Казимир Леонідович

смт. Червоне вул. Шевченка

0,0400га.

Миронюк Людмила Петрівна

смт. Червоне вул. Лісова

0,1400га.