Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (14 сесія): Про звернення директора «Червоненського ліцею» Червоненської селищної ради

 

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

ХIV сесія VIII скликання 

19 листопада  2021 року                  смт Червоне                                            365

 

Про звернення директора «Червоненського ліцею»

Червоненської селищної ради

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист директора «Червоненського ліцею» Червоненської селищної ради Іщук Л.М. №51 від 05.11.2021 про ремонт дороги до с. Котівка Бердичівського району Житомирської області, з метою забезпечення розвитку транспортної інфраструктури, враховуючи пропозиції депутата селищної ради восьмого скликання Дяченка Ю.М., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звернення директора Червоненського ліцею Іщук Л.М. про ремонт дороги О06120 «Під’їзд до села Котівка Бердичівського району Житомирської області» взяти до відома.

2. Відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування Червоненської селищної ради спільно з відділу правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Червоненської селищної ради  підготувати відповідне звернення до балансоутримувача дороги, а саме до Житомирської обласної державної адміністрації щодо включення її до плану ремонтних робіт/будівництва на 2022 рік.

3. Відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування Червоненської селищної ради розглянути питання щодо можливості під’їзду до села Котівка з вул. Набережної.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг (Журавель І.М.).

 

 

 

Селищний голова                                                                       Юрій ЯЩУК
 

Рішення розроблено відділом правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи