8 скликання (9 проєкт): Про деякі питання оренди майна

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

IX сесія VIII скликання

від  20 травня 2021 року                                                                           № ___

Про деякі питання оренди майна

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Тимчасово, до моменту затвердження сесією селищної ради Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади:

1.1. встановлювати за рішенням сесії Червоненської селищної ради річну орендну плату за оренду нерухомого майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади у розмірі 1 (одна) гривня наступним орендарям:

1.1.1. органам державної влади, органам місцевого самоврядування, іншим установам та організаціям, які повністю фінансуються за рахунок державного або місцевих бюджетів;

1.1.2. державним та комунальним закладам охорони здоров'я, які утримуються за рахунок державного або місцевих бюджетів;

1.1.3. яким за окремими законами України надаються гарантії безоплатного користування будівлями, спорудами, приміщеннями, а також їх окремими частинами, та іншим майном, необхідним для здійснення їх статутної діяльності.

1.2.  застосовувати до договорів оренди, строк дії яких продовжується відповідно до абзацу четвертого частини сьомої статті 18 Закону, орендні ставки встановлені Методикою розрахунку і порядком використання плати за оренду комунального майна, затвердженою рішенням тридцять другої сесії Червоненської селищної ради  сьомого скликання від 13.06.2018 року «Про оренду комунального майна Червоненської селищної ради», що не суперечать Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна.

2. Затвердити Примірний договір оренди нерухомого (або іншого окремого індивідуально визначеного) майна, що належить до комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади згідно з додатком 1.

3. Встановити, в разі  передачі в оренду майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади без проведення аукціону для розміщення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, інших установ і організацій діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевого бюджету  з метою службового користування, як виняток, право орендаря сплачувати авансовий внесок протягом 10 робочих днів з дня укладення договору та не сплачувати забезпечувальний депозит.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада.

Селищний голова                                                                                                     Юрій ЯЩУК