Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)(28сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Двадцять восьма сесія                                                                                                сьомого скликання

Від 21 грудня 2017 року

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяви громадян „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» керуючись  ст.121; частиною другою ст.118 Земельного Кодексу України, п.34, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, постановою Кабінету Міністрів України № 1112 від 21.10.2009р.селищна рада

Вирішила:

1. Надати дозвіл  на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) враховуючи те, що дані громадяни набули право власності на майно та згідно записів в земельно-облікових документах відповідно додатків № 1, № 2.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, технічну документацію із землеустрою  на земельну ділянку на площу що вказана в додатках № 1, № 2 даного рішення.

3. У разі будь яких змін в даній площі з гідно додатків № 1, № 2 даного рішення, виготовлена технічна документація підлягає розгляду на черговій сесії селищної ради з метою затвердження цієї площі.

4. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради довести дане рішення до відома громадянина, щодо виконання пунктів 1,2,3, цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Селищний голова                                                                                      Ю.В.Ящук