Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про виділення коштів Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» на сплату членських внесків

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять дев’ята сесія                                                                   сьомого скликання

Від                       2018 року

 

Про виділення коштів Всеукраїнській асоціації

органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

на сплату членських внесків

 

     Відповідно до п.23 ст. 26, ст.65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 19 сесії сьомого скликання від 14.03.2017 року «Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», п.19 ст.91 БК України, з метою більш ефективного виконання завдань і функції місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку та узгодженню дій захисту прав та інтересів територіальних громад, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік.

2. Виділити кошти на сплату членських внесків в сумі 1769,00 грн. (одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень) на 2018 рік для Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» так, як Червоненська селищна рада є членом Асоціації.

3. Бухгалтерії селищної ради перерахувати кошти в сумі 1769,00 грн. (одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень) Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                       Ю.В. Ящук